„Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego…”

0

W dniu 22 czerwca 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Grajewie Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Tomasz Cebeliński przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Marii Jasińskiej podpisali umowę z Agencją Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu zintegrowanego „Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego – szkolenia językowe, TIK, wybrane formy kształcenia ustawicznego” – Poddziałanie 3.2.1 „Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego” – szkolenie i kursy zawodowe” – Poddziałanie 3.2.2.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 (RPOWP 2014-2020).

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress