Kulturalne Wakacje – czwarty tydzień!

0

Czwarty tydzień Kulturalnych Wakacji za nami!

Poniedziałek na #sportowozbckszczuczyn! Energia Wakacjowiczów nie słabnie!

Wtorek. Stary Park w Szczuczynie. Tworzymy domki inspirowane bajkami – liczyła się kreatywność wykonania i tu Wakcjowicze jak zwykle nas nie zawiedli.

Środa. Rajd rowerowy do Chojnowa. Na placu rekreacyjnym – bardzo kreatywnie urządzonym! – czekali już na nas: sołtys wsi Marek Szurna oraz Jolanta Szurna i Monika Wróblewska, którzy od strony kulinarnej zadbali o to by Wakacjowicze zregenerowali siły. Mieliśmy okazję spróbować „chojnowskiego specjału”. Pani Jolanto – chlebek w smakowitej oprawie – coś wspaniałego! Furorę zrobiła tzw. „rolka” brawo za pomysł! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę spotkania!

Czwartek to dzień #plastyczniezakręconych.

Piątek. Chłodna aura zapędziła Wakacjowiczów na Halę Sportową. I mimo, że to koniec aktywnego tygodnia Wakacjowicze nie narzekają na brak sił. Bawią się w najlepsze.

Dziękujemy za wspólnie spędzony lipiec i zapraszamy na sierpniowe wakacyjne spotkania. Śledźcie naszego Facebooka gdzie już niebawem ukaże się program sierpniowych wydarzeń!

Z wakacyjnymi pozdrowieniami,

Andrzej Kosmowski

BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress