Kulturalne Wakacje w Szczuczynie – start!

0

Pierwszy tydzień Kulturalnych Wakacji z BCK w Szczuczynie!

(05.07. – 09.07.2021)

PONIEDZIAŁEK

Wakacje powitaliśmy w Starym Parku w Szczuczynie. Aktywność i zaangażowanie Wakacjowiczów było imponujące! Wspólne tańce, gry i zabawy oraz słodkie dodatki wywoływały szeroki uśmiech na twarzach zgromadzonych – tych małych i dużych.

WTOREK

Kolejny dzień to zajęcia plastyczne podczas, których Wakacjowicze popisali się dużą dozą kreatywności, tworząc autorskie malowidła! Zaszaleli z kolorami!

ŚRODA

Środek tygodnia to intensywny trening przy Hali Sportowej w ramach Turbobiegu. Kilkanaście konkurencji sprawdziło kondycję Wakacjowiczów. Kolejne treningi przed nimi!

CZWARTEK

W czwartek po raz pierwszy odwiedziliśmy plażę miejską w Piszu. Rewelacyjne miejsce na błogi relaks i aktywny wypoczynek– uwaga! – to opinia Wakacjowiczów z którą nie sposób się nie zgodzić.

PIĄTEK

Wyjazd do Fast Parku w Białymstoku kompletnie wyczerpał siły Wakacjowiczów. Szereg atrakcji nie pozwalał im się nudzić.

Przed nami kolejne zajęcia i wyjazdy! Do zobaczenia!

PS. Dziękujemy posterunkowemu Jackowi Smałudze i pani Grażynie Rodzeń z KPP z Grajewa za spotkanie i dyskusję na temat bezpiecznych zachowań w okresie wakacji.

Wielkie brawa dla Fabryki Zabawy – Weronice i Maćkowi za szereg gier i zabaw, które rozkręciły i tak zakręcony dzień powitania Kulturalnych Wakacji.

Artur Muczyński – bez maszynki nie byłoby waty cukrowej! Dzięki!

Dziękujemy Anecie Maciejewskiej z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” z Grajewa za opiekę medyczną podczas treningu Turbobiegu.

Dziękujemy wolontariuszkom:

Julii Wróblewskiej, Krystynie Rosłoniewskiej, Paulinie Żebrowskiej, Oldze Koniecko – Wasze wsparcie jest bezcenne.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami,

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x