KULTURALNE WAKACJE Z BCK W SZCZUCZYNIE

0

KULTURALNE WAKACJE” – lipiec 2020

Biblioteka –Centrum Kultury w Szczuczynie informuje, że w okresie wakacji zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży odbywać się będą na Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2 / kierunek Skaje) w godzinach 10:00 –14:00 (o ewentualnych zmianach uczestnicy wakacji/ rodzice będą informowani na bieżąco).

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka –Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) realizować będzie wypożyczenia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w wyznaczonych godzinach pracy biblioteki:

w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach:

9:00 – 11:30 / przerwa techniczna / 12:30 – 15:00

w środy w godzinach:

10:00 – 12:30 / przerwa techniczna / 13:30 – 16:30

Podczas wakacji planowane są wyjazdy rowerowe. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny i miejsce zbiórek uczestników wyjazdów rowerowych.

Rodziców i opiekunów prawnych dzieci prosimy o dopełnienie formalności związanych z uczestnictwem dziecka w organizowanych przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie „Kulturalnych Wakacji”.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną , zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID – 19 prosimy o stosowanie się do poniższych zasad dotyczących przestrzegania rygoru sanitarnego.

Wszelkich informacji na temat wakacji uzyskać Państwo osobiście mogą w siedzibie Biblioteki –Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) lub telefonicznie pod numerami 86 2621036 / 86 2621037.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

RODO KULTURALNE WAKACJE 2020

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x