Kulturalny Deptak z GCK

0

Grajewskie Centrum Kultury i Miasto Grajewo zapraszają gorąco w dniach od 4 do 9 sierpnia 2019 do odwiedzania parku miejskiego przy ul. Wojska Polskiego (tzw. park z czołgami). Każdego dnia przewidziane są atrakcje dla małych i dużych! 

Start – niedziela, 4 sierpnia w godzinach 13:00 – 18:00
Pozostałe dni, tj. 5-9 sierpnia zapraszamy w godzinach 17:00 – 21:00

Co na Was czeka? Między innymi – Festiwal Baniek Mydlanych, koncerty lokalnych artystów, emisja filmów Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA, wspólne grillowanie z mieszkańcami – wg grafiku zamieszczonego na plakacie. Ponadto, miniplaża miejska i pyszne lody z Lodziarni u Włodka!

Ostatniego dnia planujemy wspomniane grillowanie dla mieszkańców – prosimy przychodzić z własnymi kiełbaskami itd. GCK zapewnia grill, miejsce do grillowania i muzykę. 🙂

Partnerami wydarzenia są – Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie, Lodziarnia u Włodka. 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress