Kwesta na alejki cmentarne (Grajewo)

2

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Lepsze Grajewo organizuje kwestę cmentarną na rzecz budowy alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. Kwesta odbędzie się w dniach 31.10.-01.11.2015 roku. Datki będą zbierane do puszek na terenie całego cmentarza.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na budowę kolejnych metrów alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Dotychczas dzięki ofiarności grajewian i osób odwiedzających groby swoich bliskich Stowarzyszenie Lepsze Grajewo wykonało prawie pół kilometra ścieżek widocznych bezpośrednio po wejściu przez bramę główną cmentarza parafialnego.

Zarząd stowarzyszenia zaprasza do aktywnego zaangażowania się w tegoroczną zbiórkę. Chętnych prosimy o kontakt, który znajduje się na stronie internetowej www.lepszegrajewo.pl lub bezpośrednio z sekretarzem stowarzyszenia Panem Tomaszem Strózikiem – tel. 506 052 652.

Jednocześnie informujemy, że wszelka praca członków Stowarzyszenia Lepsze Grajewo, związana z organizacją kwesty i budową alejek jest pracą społeczną dla dobra środowiska lokalnego.

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress