Łaciate na podium

0

Jogurty Łaciate pitne bez laktozy wyróżnione w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017, w kategorii jogurty i desery mleczne.

Produkty z największym potencjałem od 6 lat wskazują konsumenci, podczas badania „Najlepszy Produkt” wyłaniając rynkowe hity. Tym razem w gronie laureatów znalazły się jogurty pitne Łaciate bez laktozy, które w chwili przeprowadzania badania na rynku były zaledwie od 3 miesięcy.

Jogurty pitne Łaciate bez laktozy  w 3 orzeźwiających odsłonach: jeżyna- malina, truskawka – czarna porzeczka i ananas- kokos to kolejna po twarogach, propozycja Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL dla konsumentów nietolerujących cukru mlecznego.

W ubiegłym roku w badaniu Najlepszy Produkt – wybór konsumentów w kategorii galanteria mleczarska konsumenci wyróżnili Jogurt Grecki SM MLEKPOL a Śmietankę Łaciatą 36 % do ubijania i Mleko Zsiadłe SM MLEKPOL, w kategorii mleko, kefiry, śmietanki.

Naturalne składniki, wyjątkowy tradycyjny smak i idealna konsystencja wyrobów producenta z Grajewa, zdobyły podniebienia konsumentów i tym razem.

Organizatorem badania było Wydawnictwo Gospodarcze wydawca m.in. Wiadomości Handlowych. Badanie metodą CAWI przeprowadził Instytut GFK. Tysiąc respondentów decydujących lub współdecydujących o zakupach domowych zapytano o 272 nowości z 54 kategorii FMCG, wprowadzone do dystrybucji między 1 września 2015 a 1 września 2016.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress