Lokalny Inkubator Przedsiębiorczości w Szczuczynie

0
Szczuczyńska Strfa dla przedsiębiorców wciąż się rozwija. Oddane do użytku w 2014 roku tereny jasno pokazały, że w Szczuczynie jest, dzisiaj już trwałe, miejsce dla rozwoju przedsiębiorczości. Nasza najnowsza inwestycja to Lokalny Inkubator Przedsiębiorczości, w którym specjalne warunki i pomoc otrzymają Ci, którzy chcą prowadzić własną działalność / firmę.
Materiał na więźbę dachową jest już na budowie, a na ścianach okalających wylądowały już pierwsze murłaty. Od poniedziałku będziemy obserwowali powstawanie konstrukcji dachowej. Wewnątrz budynku powstają kolejne ściany działowe, które wyznaczają przestrzeń biurową i usługową. Hala produkcyjna ma już wykonane żelbetonowe słupy nośne i czekamy na konstrukcję stalową.
Wszyscy pracują nad tym, żeby całość została oddana do użytku w drugiej połowie tego roku.
Warto wspomnieć, że ta inwestycja będzie oddziaływała na rozwój lokalnej przedsiębiorczości przez kolejne lata. Powstaje, więc trwała jednostka, która będzie częścią składową Urzędu Miasta w Szczuczynie. Wszystko po to, aby nie tworzyć zbędnych, dodatkowych kosztów.
Ta inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu finansowym środków z Unii Europejskiej, które pozyskaliśmy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 🇪🇺 oraz oczywiście środków z budżetu Gminy Szczuczyn.
PS. Ci, którzy jako ostatni zamykali drzwi po Państwowym Ośrodku Maszynowym nie myśleli pewnie, że po kilkunastu latach właśnie w tym miejscu powstałe inwestycja o takim charakterze.
Źródło: fb Artur Kuczyński

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x