„Mam wybór…wybieram rozsądek”

0

W dniu 08.06.2018r. w Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Mam wybór…wybieram rozsądek” na hasło profilaktyczne promujący zdrowy styl życia bez uzależnienia. Konkurs był skierowany do uczniów klas siódmych szkół podstawowych i gimnazjum a jego celem było podnoszenie poziomu świadomości zagrożeń młodzieży, promowanie właściwych zachowań i rozbudowanie inwencji twórczej młodzieży.

Komisja konkursowa w składzie: Ewa Grunwald – dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie, Janusz Marcinkiewicz – kierownik Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie / przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Grażyna Rodzeń – przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Edyta Kudrawiec – pedagog szkolny z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie nagrodziła następujące osoby:

I miejsce – Mateusz Gutowski

II miejsce – Magdalena Bagińska

III miejsce – Sebastian Rydzewski

IV miejsce – Marta Stankiewicz

Komisja przyznała też wyróżnienia w konkursie: Patrykowi Kalinowskiemu, Pawłowi Danowskiemu, Danielowi Konopka, Katarzynie Krystowczyk, Amandzie Szczesik.

Organizatorzy konkursu:

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie – Zespół Prewencji Kryminalnej, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzedzie Miejskim w Szczuczynie, Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie, Zespół Interdyscyplinarny Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Gminy Szczuczyn.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.

Organizatorzy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x