Milatte – nowa marka SM MLEKPOL

0

Hit! Milatte – nowa marka SM MLEKPOL dedykowana profesjonalnym baristom dostępna dla wszystkich miłośników kawy.
SM MLEKPOL wprowadza na rynek nowy, wyjątkowy produkt. Milatte to mleko idealne do spieniania. Dzięki wyższej zawartości białka mleko perfekcyjnie spienia się tworząc lekką jak obłok, mleczną pianę. Milatte to zupełnie nowa jakość dla latte, latte machiatto czy capuccino. Produkt dedykowany jest wielbicielom białych kaw , profesjonalnym baristom, kanałowi ho-re-ca.
Milatte -to dwa rodzaje mleka różniące się zawartością tłuszczu. Mleko 3,2 % -według baristów najlepsze do kawy przyrządzanej na gorąco o każdej porze roku, Mleko 0 % – do kawy mrożonej, nieodzownej w letnie upały. Milatte będzie można nabyć w litrowych kartonach z zakrętką. Mleko eksponuje walory kawy, uszlachetnia jej konsystencję, a przy tym wzbogaca o wiele cennych witamin i minerałów. Kawa z Milatte to porcja pozytywnej energii o każdej porze dnia.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress