mł. bryg. Andrzej Beczko odchodzi na emeryturę

0

W piątek, 3 lutego 2023 r., na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie odbyło się uroczyste pożegnanie mł. bryg. Andrzeja Beczki – Komendanta jednostki, który odchodzi za zasłużony odpoczynek emerytalny.

Komendanta żegnali m.in.: st. bryg. Robert Tadeusz Dzierżek Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z Białegostoku, przedstawiciele lokalnych samorządów, jednostek OSP, firm i organizacji, a przede wszystkim współpracownicy z Komendy.

Wśród wypowiedzianych słów nie brakło licznych podziękowań za zaangażowanie i poświęcenie, z jakim mł. bryg Andrzej Beczko pełnił służbę, za współpracę i pomoc, której nigdy nie odmawiał, a także za chęci i zapał, których nigdy mu nie brakowało do działania. Odchodzącemu ze służby Komendantowi gratulowano osiągniętych sukcesów, profesjonalizmu i rzetelności, z jakimi pracował każdego dnia. Życzono mu zdrowia, wielu radości i uśmiechów na co dzień, a także rozwijania pasji i spełniania marzeń, na które teraz nie zabraknie mu czasu.

Powiat Grajewski reprezentowali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki.

Komendantem pełniącym obowiązki jest obecnie st. kpt. Jarosław Szeszko.

Więcej zdjęć dostępnych na profilu Facebook Powiatu Grajewskiego pod linkiem: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x