Mleko Łaciate 2% i ser Gouda w plastrach MLEKPOL Hitami Handlu 2016 r.

0

Najchętniej kupowanym mlekiem UHT jest ponownie mleko Łaciate! Wśród serów żółtych paczkowanych najbardziej lubianym jest Mlekpol Gouda plastry 150 g. Takiego wyboru dokonali detaliści podczas 15 edycji konkursu Hit Handlu, w którym nagradzano najlepiej sprzedające się produkty.

Podobnie jak w ubiegłych latach, zwycięzców w konkursie Hit Handlu 2016 wybrali detaliści – czytelnicy miesięcznika „Handel”. W sondzie telefonicznej wskazali oni najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty w ponad 80 kategoriach. Pod uwagę brano okres 12 miesięcy, do 31 marca 2016 r. Sondę przeprowadzono w kwietniu 2016 r. na próbie ponad 1 000 losowo wybranych detalistów z całej Polski. Badanie przeprowadziło Centrum Monitorowania Rynku.

Mlekpol/reklama/promocja

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress