Mleko Łaciate Podlaską Marką 2016 r.

0

Prestiżowy tytuł Podlaskiej Marki 2016 r. w kategorii produkt spożywczy dla mleka UHT Łaciate 3,2 % od SM MLEKPOL z Grajewa.

Łaciate to najbardziej rozpoznawana marka mleka w Polsce. Najczęściej nagradzana wśród produktów mleczarskich. Łaciate powstało w 1995 r. i od razu zyskało uznanie konsumentów. Jest pierwszym mlekiem UHT w Polsce – do dziś wiedzie prym w tej kategorii.

„Nie byłoby marki Łaciate gdyby nie podlaskie mleko. To zasługa naszych producentów. W ciągu dwudziestu lat tych kartoników mleka wyprodukowaliśmy 4 miliardy. Tak się zdarzyło, że wyróżnienie to otrzymujemy w Światowym Dniu Mleka. Bardzo dziękuję – powiedział odbierający nagrodę Edmund Borawski, Prezes Zarządu SM MLEKPOL.

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowany nieprzerwanie od 10 lat i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Laureatów wskazała kapituła konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki.

MLEKPOL_Prezes Edmund Borawski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress