Mlekovita i Mlekpol w rankingu największych firm „Europa 500”

0

Dwie podlaskie mleczarnie znalazły się w rankingu największych firm Europy Środkowo-Wschodniej „Europa 500”.
Zestawienie przygotowały firma doradcza Deloitte i „Rzeczpospolita”.

Najwyżej z regionalnych spółek – na 224. pozycji znalazła się Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego. Grajewski Mlekpol zajął 307 miejsce.

Zwycięzcą okazał się PKN Orlen, który utrzymał pozycję największej firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. PKO BP pozostaje największym bankiem, a PZU największym ubezpieczycielem.

Dziesiąta, jubileuszowa, edycja rankingu największych firm Europy Środkowo-Wschodniej potwierdza mocną pozycję polskich przedsiębiorstw. W całym rankingu już ponad 180 spośród 500 największych spółek zestawienia pochodzi z naszego kraju.
Ranking uwzględnił ponad 800 firm z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. O pozycji decydowała wielkość przychodów w minionym roku. (mt/mak)

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress