MLEKPOL Kandydatem do Nagrody Podlaska Marka

0

Od 4 do 24 stycznia  na stronie internetowej http://www.wrotapodlasia.pl/pl/bogactwo_roznorodnosci/podlaska_marka_roku udostępniono specjalny formularz, dzięki któremu swoich faworytów do Nagrody mogli wskazywać wszyscy mieszkańcy województwa podlaskiego. Wystarczyło podać nazwę produktu, jego właściciela oraz wskazać kategorię, do której został zgłaszany.

Można było zaproponować jedną kandydaturę w każdej z pięciu kategorii: Produkt (Spożywczy i Użytkowy), InwestycjaOdkrycieWydarzenieKultura i Społeczeństwo.

Otrzymano łącznie ponad 200 zgłoszeń, z których, po wyłączeniu powtórzeń oraz kandydatur ewidentnie sprzecznych z regulaminem, pozostało 179 propozycji.  Jest to drugi wynik w 12-letniej historii Podlaskiej Marki.

Wraz z zakończeniem naboru, rozpoczyna się kolejny etap przedsięwzięcia – autoryzacja zgłoszeń. Do właścicieli wszystkich produktów skierowano prośbę o wyrażenie zgody na udział w Podlaskiej Marce oraz przesłanie krótkich opisów oraz wybranych fotografii. Spełnienie tego warunku umożliwi przekazanie zgłoszenia pod obrady Kapituły Nagrody, która dokona oceny formalnej, wprowadzi ewentualne korekty w przypisaniu do poszczególnych kategorii i – co najważniejsze – wyłoni finałową osiemnastkę nominowanych, rywalizujących o najwyższe laury.

Formularz autoryzacji zgłoszenia dostępny jest tutaj. Na odpowiedzi jest termin do 15 lutego 2016 r.

Wśród kilkudziesięciu produktów zgłoszonych do nagrody Podlaska Marka znalazły się rodzime produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol –  Mleko Zsiadłe i Mleko Łaciate.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress