Mlekpol kontynuuje współpracę z MKS Ślepsk Malow Suwałki

0

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol przedłużyła współpracę sponsoringową z beniaminkiem PlusLigii MKS Ślepsk Malow Suwałki. Kontynuację wspólnych działań ogłoszono na konferencji prasowej w Suwałkach.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol współpracuje z klubem od września 2014. Mlekpol wspierał MKS Malow Ślepsk Suwałki w czasach, gdy klub walczył w rozgrywkach niższego szczebla. Od nowego sezonu siatkarze z Suwałk rywalizują w najwyższej klasie rozgrywek PlusLidze. – Ogromnie cieszymy się z przedłużenia współpracy ze Spółdzielnią Mleczarską „Mlekpol”. Pragnę przypomnieć, że pracujemy wspólnie już od września 2014 roku. Nasz zespół, mówiąc z czystym sumieniem, był w tamtym czasie ligowym średniakiem. Doceniamy zaufanie i dostrzeżenie potencjału w naszym klubie, co pozwoliło nam w ostatnich latach rozwijać się na wielu płaszczyznach. Liczymy na to, że powrót Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” do PlusLigi będzie dobrym talizmanem na przyszłość. Mam nadzieję, że ona równie owocna, co ostatnie 5 lat. Życzymy tym samym Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i niekończącego się pasma sukcesów. Cieszymy się, że gramy w jednej drużynie, bo zgodnie z naszym hasłem #RazemMożemyWięcej! – mówi Wojciech Winnik, prezes klubu.

– Cieszę się, że razem z klubem udało nam się awansować do PlusLigi, która nazywana jest siatkarską ligą mistrzów. Jestem przekonany, że już w najbliższym czasie razem z MKS Ślepsk Malow Suwałki będziemy bić się o najważniejsze trofea sportowe. Współpraca z lokalnym klubem jest dla nas tym bardziej znacząca, ponieważ w Suwałkach posiadamy jeden z naszych zakładów produkcyjnych. Mam nadzieję, że już niebawem nowa hala sportowa Arena Suwałki zapełni się miłośnikami siatkówki, którzy będą wspierać siatkarzy w kolejnych meczach – komentuje Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol w Grajewie.

Nowa umowa została podpisana do końca lipca 2020 roku.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x