Mlekpolu honorowym gospodarzem Polskiego Kongresu Serowarskiego

0

Polski Kongres Serowarski to cykliczne spotkanie branżowe organizowane
w celu promowania najlepszych serów i twarogów oraz technologii ich produkcji. Tegoroczna edycja została zorganizowana w Mrągowie, gdzie mieści się największa serownia w Polsce należąca do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol.

W Polskim Kongresie Serowarskim uczestniczą najważniejsze w Polsce podmioty przetwarzające mleko, przedstawiciele mediów, ośrodków badawczych, uczelni oraz dostawców rozwiązań technologicznych. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie objęła tytuł gospodarza honorowego wydarzenia oraz partnera merytorycznego paneli tematycznych. Kongres został oficjalnie otwarty prezentacją Trendy i uwarunkowania rynku mleczarskiego w Polsce i na świecie, którą przedstawiła Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol.

Polski Kongres Serowarski potrwa do 25 listopada. Organizatorem wydarzenia jest Bikotech, wydawca magazynu AgroIndustry.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x