Nadleśniczy Marian Stanisław Podlecki odchodzi na emeryturę

3

Nadleśniczy Marian Stanisław Podlecki 28. lipca 2017 r. przejdzie na emeryturę. Z tej okazji J.E.Ks.Bp Romuald Kamiński przewodniczył uroczystej Mszy Świętej Dziękczynnej koncelebrowanej w Rajgrodzkim Sanktuarium.
Potem zgromadzeni odprawili niezwykłą Drogę Krzyżową na Rajgrodzkiej Kalwarii. Ostatnia część uroczystości – ognisko z agapą – odbyła się w Bazie Harcerskiej „ORLE GNIAZDO”, którą współtworzył Nadleśniczy wraz z ks.Aleksandrem Dobrońskim i ks.Tadeuszem Białousem przed 14. laty.
Podziękowania za pracę oraz życzenia wraz z upominkiem złożyli Nadleśniczemu samorządowcy, w tym Starosta Grajewski Zygmunt Kruszyński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Stanisław Kossakowski.

Udostępnij:

3 komentarze

  1. amator dziennikarz dnia

    Ja może się i nie znam na kulturze i obyczajach… dziennikarskich. Ale jeśli się pisze o Marianie Stanisławie Podleckim jako „bohaterze” newsa … to zapytuje gdzie jego zdjęcie? Przedstawicieli władz znamy. A o osobie słyszeliśmy. wiec chodzi o Pana Nadleśniczego.

  2. fotograf amator dnia

    Ten kto to pisał nie wysilił się. A to maja być zdjęcia. Nie każdy kto ma aparat fotograficzny to reportazysta-fotograf.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress