Najaktywniejszy Poseł

0

Według rankingu tygodnika Wprost, poseł ziemi grajewskiej Adam Andruszkiewicz należy do grona najbardziej pracowitych parlamentarzystów obecnej kadencji.

Z raportu wynika, że poseł na Sejm RP Adam Andruszkiewicz znalazł się w pierwszej dziesiątce najciężej pracujących członków parlamentu (10 miejsce na 460 posłów). Andruszkiewicz złożył 154 interpelacje którym nadano bieg, występował 17 razy na posiedzeniach Sejmu i złożył 10 zapytań którym nadano bieg. Tym samym jest też najaktywniejszym posłem w województwie podlaskim.

Poseł Adam Andruszkiewicz w grudniu odbędzie dyżur poselski w Grajewie. Szczegółowe informacje na temat dokładnej daty spotkania będą podane do informacji publicznej w najbliższym czasie.

andruszkiewicz-infografika

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress