Najlepszy Eksporter Regionu, Debiut Eksportu i Osobowość Eksportu dla Prezesa SM MLEKPOL Edmunda Borawskiego

0

Najlepszy Eksporter Regionu, Debiut Eksportu i Osobowość Eksportu dla Prezesa SM MLEKPOL Edmunda Borawskiego. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa otrzymała aż trzy prestiżowe wyróżnienia w pierwszym ogólnopolskim konkursie Orły Eksportu Województwa Podlaskiego.

Orły Eksportu to konkurs organizowany przez dziennik Rzeczpospolita i Bank Zachodni WBK, we wszystkich województwach Polski. Jego celem jest wskazanie firm oraz osób, które w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia rodzimego eksportu.

Podczas organizowanej 18 listopada b.r. konferencji Orły Eksportu Województwa Podlaskiego, w Białymstoku SM MLEKPOL otrzymała wyróżnienia w aż trzech z pięciu kategorii konkursowych:

– Najlepszy eksporter regionu – dla firm, które mają silną pozycję na rynku eksportowym, zachowują dobre wyniki i nie naruszają przepisów.

– Najlepszy debiut w eksporcie – dla firm o najciekawszym debiucie eksportowym.

W powyższej kategorii SM MLEKPOL został wyróżniony za eksport serków puszystych Łaciate.

– Osobowość eksportu  – dla osób, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju eksportu.

Ostatnie z wyróżnień zostało przyznane Prezesowi SM MLEKPOL, Edmundowi Borawskiemu.

Wyboru dokonała Kapituła Konkursu, w której zasiadali przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Zarządu Województwa Podlaskiego , Banku Zachodniego WBK, Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, Działu Ekonomicznego „Rzeczpospolitej”.

Źródło: http://lomzynskie24.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress