Nielegalny tytoń zabezpieczony przez policjantów i celników

0

4500 sztuk papierosów i ponad 38 kilogramów suszu tytoniowego zabezpieczyli wczoraj grajewscy policjanci razem z celnikami w jednym z mieszkań na terenie miasta. Wartość zabezpieczonych używek oszacowano na około 49 tysięcy zł. 57-latek usłyszy zarzuty z kodeksu karno-skarbowego. Grozi mu wysoka grzywna, przepadek towaru i nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży w jednym z grajewskich mieszkań ujawnili i zabezpieczyli 4500 sztuk papierosów oraz ponad 38 kilogramów suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość rynkowa zabezpieczonych używek wyniosła około 49 tysięcy złotych. Teraz zatrzymany 57-letni grajewianin za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna, przepadek towaru i nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie, www.podlaska.policja.gov.p

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress