Nowe ogrodzenie przy budynkach PCPR i PSP

0

Nowe ogrodzenie przy budynkach PCPR i straży pożarnej
Na terenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie zostało wybudowane nowe ogrodzenie. Inwestycja była realizowana równolegle z ogrodzeniem terenu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.
​Kompletne ogrodzenie od budynku PCPR do granicy działki z Komendą Powiatową PSP oraz na odcinku za budynkiem PCPR zostało wykonane z cegły licowej elewacyjnej z przęsłami stalowymi w kolorze czarnym. Ponadto została zamontowana bramka wejściowa dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Koszt wykonania ogrodzenia wynosił 30 051,80 zł. Nowe ogrodzenie przy budynku PCPR jest technicznie i estetycznie tożsame z ogrodzeniem wykonywanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.
​Ogrodzenie przy budynkach straży pożarnej ma długość 70 metrów. Etap I inwestycji realizowanej przez KP PSP obejmował wykonanie kompletnego ogrodzenia na odcinku od budynku głównego poprzez drogę wjazdową na plac wewnętrzny, do granicy działki należącej do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przygotowanie i zamontowanie na drodze wjazdowej bramy przesuwnej należącej do KP PSP Grajewo, dostawę i montaż napędu oraz dostawę i montaż wideodomofonu i kamery. Koszt I etapu inwestycji wyniósł 104.044,05 zł. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej planuje kontynuację robót – wykonanie ogrodzenia od strony południowo – zachodniej. Szacowana wartość II etapu inwestycji wynosi ponad 200 tys. zł.
​Roboty budowlane kompleksowo były realizowane przez Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „DOMHAL” Jarosław Dąbrowski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress