Nowe stroje ludowe dla zespołu „Kłosek” w ramach programu EtnoPolska 2021

0

Nowe stroje ludowe dla zespołu „Kłosek” w ramach programu EtnoPolska 2021

W ostatnich dniach rozstrzygnięta została procedura przetargowa na realizację zadania – wyłonienie wykonawcy strojów ludowych: podlaskich i kurpiowskich w ramach programu EtnoPolska 2021 – projekt „Zakup strojów ludowych dla zespołu Kłosek”.

Przyznane środki finansowe z Narodowego Centrum Kultury na zakup strojów ludowych dla zespołu „Kłosek” z Zespołu Szkół w Niećkowie to kwota 62000 zł. Całkowity koszt zadania po uwzględnieniu wkładu własnego Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie to 66000 zł (wkład własny 4000 zł).

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x