Noworoczny Koncert Operetkowy – Paryski romans

0

24 stycznia o godz. 17:00 na deskach sceny Grajewskiego Centrum Kultury rozpoczął się wspaniały, widowiskowy „Noworoczny Koncert Operetkowy – Paryski romans”, który już na stałe wpisał się w kulturalny grafik naszego miasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Licznie zgromadzeni widzowie oglądali porywające choreografie, śledzili miłosne perypetie bohaterów i słuchali największych operetkowych przebojów w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA.
Nie zabrakło również pięknych, kolorowych dekoracji w stylu paryskiej elegancji, humoru oraz tanecznych, karnawałowych rytmów.
Dziękując za udział w Koncercie Noworocznym już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Grajewskie Centrum Kultury.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress