Nowy budynek mieszkalny już w przyszłym roku

7

Od kilku miesięcy trwają w naszym mieście prace związane z powstaniem nowego budynku mieszkalnego przy ul. Łąkowej. Budynek będzie składał się z 2 kondygnacji naziemnych parter i piętro (niepodpiwniczony). W budynku wydzielono łącznie 12 lokali mieszkalnych z czego 2 lokale dwukondygnacyjne. Część parteru dodatkowo została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 605m2. Lokale mieszkalne będą miały zróżnicowaną powierzchnię, najmniejsze 33 m2, największe 2. poziomowe 75 m2. Do mieszkań na parterze będą przynależeć tarasy, natomiast do mieszkań na piętrze – balkony. Mieszkania będą wyposażone w c.o. z kotłowni WPK, kanalizację, wodę i prąd. Jak dotąd budowa przebiega zgodnie z harmonogramem prac przewidzianych w projekcie.

Wierzymy, że taka inwestycja pozwoli nam rozwiązać przynajmniej w części problem braku lokali mieszkalnych w naszym mieście, wierzymy, także, że nowi lokatorzy będą mogli cieszyć się swoimi mieszkaniami zgodnie z założeniami, już od sierpnia 2016 r. – powiedział Waldemar Filipkowski Kierownik Referatu Rozwoju i Inwestycji UM w Szczuczynie.

Teren wokół budynku zostanie, także zagospodarowany – powstaną tu miejsca parkingowe, chodniki oraz dojazd do bloku od ul. Łąkowej. Będzie to pierwszy od wielu lat blok wybudowany w naszym mieście.

Udostępnij:

7 komentarzy

  1. Jedno zastanawia , …komfort, co, woda, warunki wymarzone ale…. te położenie zapachy z oczyszczalni. To dopiero będzie gwóźdź tego obiektu. Najpierw przydziały – potem problemy. Jednak jak wiatr historii zawieje —oj z północy to, to niech właściciele obiektu przejdą się i powąchają.

  2. Nie narzekajcie na przykre zapachy zanim powstał budynek. Z okien będzie piękny widok na łąki – sielanka. Wokół cisza. Gorzej mają mieszkańcy ul. Sienkiewicza gdzie zmorą są hałasujące chłodnie, jadące samochody ciężarowe oraz watahy wałęsających się psów. Nieszczególne zapachy zdarzają się rzadko. Oczyszczalnia jest przecież nowoczesna.

  3. Może i fakt będzie czasami zapach nieprzyjemny ale w innych częściach miasta również fiołkami nie pachnie 🙂 Ale naprawdę tam tak smali?

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress