Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Grajewie

0

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

W dniu 11 listopada 2019 r. pan Waldemar Remfeld- Starosta Grajewski, pan Tomasz Cebeliński – Wicestarosta oraz pan Grzegorz Gardocki – Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego uczestniczyli w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Grajewie.

Uroczystość rozpoczęła się zbiórka uczestników pod Urzędem Miasta. Następnie odbył się przemarsz do Parafii Trójcy Przenajświętszej na Uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny.

Po mszy delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod Krzyżem „Solidarności”, pod Pomnikiem Niepodległości w centrum miasta oraz pod Pomnikiem Niepodległości przed Urzędem Miasta.

Oprawę muzyczną zapewniła Grajewska Orkiestra Dęta.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x