Obwodnica Szczuczyna- czasowa zmiana organizacji ruchu

0

Czasowa zmiana organizacji ruchu wynikająca z budowy obwodnicy Szczuczyna.
Już w najbliższym czasie możemy spodziewać się utrudnień wynikających z budowy obwodnicy Szczuczyna, a właściwie z faktu wejścia tych prac w fazę końcową. Aby umożliwić prawidłowe wykonanie części zjazdów i dróg serwisowych niezbędne jest na okres 2 – 3 tygodni wprowadzenie następujących zmian:
– ruch tranzytowy odbywał się będzie wyłącznie wybudowaną obwodnicą,
– wjazd do Szczuczyna zarówno od strony Grajewa jak i Łomży będzie możliwy wyłącznie na węźle położonym na końcu ul. Granicznej (droga krajowa nr 58 Szczuczyn – Pisz),
– dotychczasową drogą krajową nr 61 w kierunku Łomża dojedziemy wyłącznie do miejscowości Sokoły, dalej droga będzie zamknięta,
– dotychczasową drogą krajową nr 61 w kierunku Grajewa dojedziemy wyłącznie do miejscowości Danowo, dalej droga będzie zamknięta.
Rozwiązanie to jest wyłącznie tymczasowe.

Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński

12191753_936848183029395_5591033328023786409_n

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress