Odbiór końcowy przejść dla pieszych w Niecikach

0

W dniu dzisiejszym (9 sierpnia 2022 r.) dokonano odbioru końcowego robót wykonanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa 2 przejść dla pieszych w m. Nieciki w km 2+529 i 2+729 drogi powiatowej nr 1827B”.

Inwestycja zrealizowana została przez Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie, a wykonawcą było Przedsiębiorstwo Mostowo-Drogowe „”UNIDROG” z Grajewa.

Odbioru dokonała Komisja w składzie: Jarosław Olszewski, Bogdan Kuczyński i Barbara Szuba – przedstawiciele ZDP w Grajewie, w obecności Waldemara Remfelda Starosty Grajewskiego, Czesława Ołdakowskiego Wójta Gminy Wąsosz, Małgorzaty Cybuli Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków i Ewy Cybuli Inspektora nadzoru Inwestorskiego branży drogowej. W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele PD-M „UNIDROG” Sp. z o.o. w Grajewie: Tomasz Kulikowski i Tomasz Suszko.

Prace wykonane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” objęły budowę dwóch wyniesionych przejść dla pieszych wraz z ich oświetleniem i oznakowaniem, wykonanie przebudowy i poszerzenia odcinków drogi w obszarze oddziaływania przejść na długości 38 m i wykonanie chodników.

Celem zadania była poprawa bezpieczeństwa pieszych – mieszkańców miejscowości.

Wartość zadania wyniosła ponad 680 tys. zł. Powiat Grajewski otrzymał na inwestycję dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 400 tys. zł. Pozostałe koszty pokryte zostały ze środków własnych Powiatu Grajewskiego i Gminy Wąsosz.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x