Odjazdowy bibliotekarz

0

W dniu 28.05.2016 r. (sobota)  odbył się pierwszy z serii wyjazdów w ramach akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Uczestnicy rajdu rowerowego pt.: „Rajd z literaturą regionalną” wyruszyli z spod pomnika Stanisława Antoniego Szczuki, kierując się do Niećkowa, gdzie znajduje się filia Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie.

Dzieci pod opieką Marleny Stockiej, Wojciecha Łapińskiego i Andrzeja Kosmowskiego w rekreacyjnym tempie pokonali 4-kilometrową trasę wycieczki.

Po dotarciu na miejsce, rowerzystów powitała prowadząca filię w Niećkowie pani Alicja Butkiewicz i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Wspólnie spędzony czas wypełniony był różnymi grami i zabawni oraz  ogniskiem z kiełbaskami i innymi smakołykami, przy którym uczestnicy wspólnie z grającymi na gitarach , burmistrzem Arturem Kuczyńskim i Adamem Jaguszem zaśpiewali kilka znanych utworów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za wspólny czas i zabawę!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress