„Odkryj moc ruchu!”

0
Czy w wieku 93 lat można przebiec maraton? Wydaje się niemożliwe, a jednak Francuz Charles Bancelar tego dokonał. Jaki jest jego sekret? On sam twierdzi, że „nie zatrzymujemy się, gdy się starzejemy, ale starzejemy się gdy się zatrzymujemy”. Wniosek- przede wszystkim ruch ale nie tylko: świadome odżywianie, skuteczne oczyszczanie, dbanie o zdrowie psychiczne, umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz odpowiednia suplementacja. O tym wszystkim podczas spotkania ph. „Odkryj moc ruchu!”, które odbyło się 12 maja 2023 roku w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie opowiedział nam fizjoterapeuta oraz Manager Regionalny
w międzynarodowej firmie Duolife Marcin Laskowski. Nasz gość w niezwykle ciekawy sposób przybliżył nam tzw. strategię 5S, wyjaśnił jak małymi kroczkami osiągnąć wyznaczony cel i dążyć do życia w zupełnym zdrowiu. Uczestnicy zasypali naszego prelegenta różnorodnymi pytaniami, na które z wielką cierpliwością odpowiadał.

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za przyjęcie naszego zaproszenia oraz interesujące, pouczające i motywujące spotkanie.

tekst: Anna Akus Szklarzewska

foto: Andrzej Szabelski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress