Ogłoszenie kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie

0

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Grajewskiego, w związku ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020r. poz. 433), od dnia 16 marca do odwołania wprowadzam zakaz bezpośredniej obsługi klientów w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie.
Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną. W wyjątkowych sprawach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie, interesanci będą przyjmowani indywidualnie. Istnieje również możliwość pozostawienia wniosków w skrzynce podawczej na korytarzu siedziby PCPR.
Zachęcamy do wysyłania wniosków pocztą tradycyjną na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 74C, 19-200 Grajewo.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem:
pcprgrajewo@wp.pl
oraz numerami telefonów:
86 273 87 09, 696 454 201
fax: 86 273 87 09
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, prosimy o zrozumienie powstałej sytuacji i rozpowszechnienie informacji.

Kierownik PCPR w Grajewie
Anna Maria Świderska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress