Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

0

Taka niespodzianka!

Z samego rana Gwiazda niecierpliwie tuptała nóżkami i powtarzała:

Dzisiaj wyjątkowe święto! Wyjątkowe! Dzień Przedszkolaka! Szybciej, szybciej – nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę tych małych krasnali! Chodźcie jedziemy!”

W ekspresowym tempie zorganizowaliśmy zespół i wyruszyliśmy w odwiedziny do najmłodszych Jubilatów w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej i Szkole Podstawowej im Władysława Broniewskiego w Szczuczynie. Dziecięce uśmiechy i przybite piątki naprawdę sprawiły nam ogromną satysfakcję!

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka jeszcze raz w imieniu Dyrekcji i całego zespołu Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, a szczególnie Gwiazdy składamy wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia! Aby każdy dzień był pełen niespodzianek i radości, a uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy!

W tym szczególnym dniu składamy także serdeczne życzenia wszystkim rodzicom, opiekunom i pracownikom placówek. Niech trud, jaki każdego dnia wkładacie w kształtowanie osobowości młodego człowieka, przyniesie Wam ogromną radość i satysfakcję.

PS. Gwiazda nie byłaby sobą gdyby nie trzymała czegoś w zanadrzu. Wykombinowała, żeby zaprosić najmłodszych (Przedszkolaków i Zerówkowiczów) do udziału w konkursie „Domowe Laboratorium: Buduję robota!”. NA zadane przez nas nasze pytanie: „Myślisz, że będą chętni do udziału w konkursie?”, odpowiedziała: „Z pewnością! Jestem ogromnie ciekawa jakie roboty powstaną! Jakie imiona zostaną im nadane!”. Hmmm cóż nie sposób nie zgodzić się z Gwiazdą. Nas też intryguje co stworzą najmłodsi konstruktorzy!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress