Otwarcie nowej siedziby Gminy Wąsosz

0

Data 26 maja 2023 r. zapisze się w historii Gminy Wąsosz, jako wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. W działaniach samorządów często realizuje się inwestycje drogowe, mostowe, edukacyjne itp., ale nie zdarza się często otwarcie nowej siedziby Urzędu. A tak właśnie stało się w przeddzień Dnia Samorządu Terytorialnego w Gminie Wąsosz. Od dzisiaj pracownicy Urzędu mogą cieszyć się nowoczesnym i dostosowanym do standardów na miarę XXI wieku miejscem pracy, a klienci, którymi jest lokalna społeczność, wyższą jakością i komfortem obsługi.

Uroczystość otwarcia nowej siedziby rozpoczęła msza św. w kościele pw. Przemienia Pańskiego w Wąsoszu, którą koncelebrował biskup łomżyński Janusz Stepnowski. Po mszy św. zaproszeni goście oraz mieszkańcy Wąsosza przemaszerowali pod budynek nowego Urzędu, gdzie poprowadzono część oficjalną obchodów. Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski przywitał wszystkich zebranych, po czym przedstawił pokrótce etapy zrealizowania powyższej inwestycji.

W trakcie uroczystości nie brakowało słów gratulacji oraz życzeń z okazji tak wyjątkowego wydarzenia.

Wśród przemawiających był także Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który pogratulował Wójtowi oraz wszystkim pracownikom wspaniałej inwestycji, życząc pomyślnej, zwieńczonej sukcesami pracy oraz podejmowania w nowym miejscu kolejnych trafnych decyzji, które przełożą się na satysfakcję pracowników, jak i mieszkańców Gminy.

Więcej zdjęć dostępna jest na portalu Facebook Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x