Otwarcie wystawy – Igłą i nitką malowane – w BCK w Szczuczynie

0

W piątkowe popołudnie w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się otwarcie wystawy „Igłą i i nitką malowane” na którą składają się prace autorstwa śp. Alicji Januszczak.

Naszym gościem była pani Anna Rudzińska, której odziedziczyła kolekcję prac po cioci a którą osobiście zainspirowała i zachęciła do haftowania. Zebrani mogli podziwiać wyeksponowane kreatywne dzieła i niezwykłą precyzję ich wykonania.

Pani Anna odpowiedziała na szereg pytań dotyczących prezentowanych prac m.in. dotyczących rodzaju materiału i czasu potrzebnego do stworzenia takiej pracy oraz zdradziła kilka wskazówek, które przekazała jej ciocia, które nadają pracom niepowtarzalnego charakteru. Jedna
z nich ta najważniejsza brzmi: „(…) gdy dobierasz kolory, słuchaj co mówi ci serce”.

Wystawa malowniczych prac eksponowana będzie w bibliotece do połowy kwietnia br.

Zainteresowanych kupnem prac zapraszamy do kontaktu.

Więcej na temat śp. Alicji Januszczak znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

http://bckszczuczyn.pl/?p=23008

Andrzej Kosmowski

foto: Andrzej Szabelski

BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress