PACZKA DLA PSIACZKA

0

Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, gdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies… Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata… Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie.
George G. Vest

W ramach działalności SKO uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej w Szczuczynie nawiązali współpracę ze schroniskiem w Sonieczkowie koło Augustowa i dołączyli do ogólnopolskiej akcji pomagania bezdomnym zwierzętom.
Z tej okazji w naszej szkole organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla zwierzaków z tego schroniska. Można przynosić koce, zabawki, pojemniki, karmę do świetlicy szkolnej.
Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Nasza pomoc pozwoli przetrwać zwierzętom nadchodzącą zimę.
Z góry dziękujemy: Członkowie SKO.

Źródło: SP Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress