Paweł Szyperek nowym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie

0

Młodszy inspektor Paweł Szyperek został nowym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Taką decyzję podjął Komendant Wojewódzki w Białymstoku.

Paweł Szyperek ma 46 lat, jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w oddziale prewencji w Białymstoku. W 2014 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Mońkach. Prywatnie jest żonaty i ma troje dzieci.

Szyperek zastąpił na stanowisku zastępcy Komendanta grajewskiej Komendy Powiatowej Policji Krzysztofa Kuligowskiego, który po 19 latach służby w tej jednostce został przeniesiony do Moniek.

Źródło: KPP w Grajewie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x