Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Szczuczynie

4

Jak poinformował Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński został potwierdzony dodatni wynik na obecność koronawirusa u mieszkańca Szczuczyna. Jest to pierwszy potwierdzony przypadek w powiecie grajewskim. Mężczyzna jest pacjentem Szpitala  Zakaźnego w Grajewie. Rodzina zakażonego objęta jest kwarantanną domową.

Czuję się w obowiązku przekazania Wam informacji o zaistnieniu pierwszego przypadku osoby zakażonej koronawirusem w Szczuczynie. Jednocześnie chciałem podziękować i pogratulować dojrzałości i odpowiedzialności tejże osobie, która w momencie zaobserwowania niepokojących objawów zrobiła wszystko, by zminimalizować ryzyko zakażenia innych i analizując jej zachowanie, jest duża szansa, że tak właśnie się stało. Obecnie przebywa ona na Oddziale Zakaźnym Szpitala w Grajewie i na chwilę obecną znajduje się w dobrej kondycji. 

Pandemia wirusa to przede wszystkim problem zdrowotny, ale jest to również sprawdzian naszej odpowiedzialności i dojrzałości. Liczę na to, że zdamy ten egzamin! Od środy rozpoczniemy kolportowanie maseczek ochronnych. Dostanie je nieodpłatnie każda rodzina.

fb Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

Udostępnij:

4 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress