Pijana grajewianka wiozła swego 5-letniego syna

0

Policjanci z Grajewa zatrzymali do kontroli nietrzeźwą  kobietę kierującą skodą. 25-latka mając ponad 1,6 promila wsiadła za kierownicę pojazdu i w takim stanie wiozła nim swoje dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed północą na ulicy Kopernika w Grajewie. Wówczas zatrzymano do kontroli drogowej osobową skodę. Zachowanie kierującej autem kobiety wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że może ona być nietrzeźwa. Manualne badanie stanu jej trzeźwości potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Urządzenie pokazało u 25-latki ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mieszkanka miasta w takim stanie przewoziła samochodem swojego 5-letniego syna. Policjanci nie dopuścili kobiety do dalszej jazdy, a chłopca przekazali pod opiekę rodzinie. Kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x