Pijany z piłą łańcuchową groził sąsiadom i policjantom

0

Grajewscy policjanci obezwładnili i zatrzymali 26–letniego mężczyznę, który w minioną sobotę, w jednej z miejscowości w gminie Grajewo, wymachując włączoną piłą motorową groził zabójstwem swoim sąsiadom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W minioną sobotę tuż przed godzina 17:00 dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Grajewo biega mężczyzna z włączoną piłą motorową i starszy dzieci. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Na jednej z posesji funkcjonariusze zastali młodego mężczyznę, który stał z włączoną piłą motorową. Nie reagował na wezwania policjantów do zachowania zgodnego z prawem. Wymachiwał przed nimi włączoną na pełnych obrotach piłą i groził im śmiercią. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć gazu i pałki służbowej, żeby obezwładnić napastnika. Młody mężczyzna cały czas zachowywał się bardzo agresywnie. Ustalono, że poszedł z piłą motorową do sąsiadów i straszył ich, że ich pozabija. Wtedy mieszkańcy posesji wezwali na pomoc Policję. 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa gróźb karalnych, czynnej napaści na funkcjonariuszy i naruszenia miru domowego. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress