Podjazd dla wózków przy szpitalu

0

Dobra wiadomość dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz matek z małymidziećmi w wózkach. Obok schodów przy głównym wejściu do Szpitala Ogólnego w Grajewie utworzono wygodny podjazd.

Podjazd o łagodnym kącie nachylenia wykonano na ramie stalowej z ułożoną kratąpomostową ocynkowaną. Krata zapobiegnie zbieraniu się wody, która zimą nie zamarznie na powierzchni podjazdu. Pochwyty i  wypełnienie  balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej. Długość całkowita  podjazdu to 18,82 mb.

Konstrukcja podjazdu spełnia standardy związane z potrzebami osób niepełnosprawnych. Podjazd został wykonany w ramach likwidacji barier architektonicznych.

Konsekwentnie, krok po kroku likwidujemy bariery architektoniczne w naszych obiektach. W 2016 r. wykonaliśmy podjazd przy budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, rok później przy Starostwie Powiatowym w Grajewie, a teraz przy głównym wejściu do szpitala –informuje Zygmunt Kruszyński, Starosta Grajewski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress