Podpisanie umowy na dotację

0

Dzisiaj, 1 lipca 2024 r., w gabinecie Starosty Grajewskiego podpisana została umowa na udzielenie dotacji na realizację zadania polegającego na wykonaniu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych pn. „Prace instalacyjne w Grajewskim Centrum Życia Chrześcijańskiego – Godność Człowieka”.

Umowę ze strony Powiatu podpisał Starosta Grajewski Waldemar Remfeld i Wicestarosta Grajewski Maria Gwiazdowska, ze strony Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie natomiast proboszcz Ks. Dariusz Łapiński. Przy podpisaniu obecni byli Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Małgorzata Cybula i Naczelnik Wydziału Promocji Bogdan Kulesza.

Kwota udzielonej dotacji to 938 500,00 zł, na którą składają się środki własne Powiatu w wysokości 18 770,00 zł i środki pozyskane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Rządowy Program Odbudowy Zabytków w wysokości 919 730,00 zł.

Prace wchodzące w zakres działań przewidzianych dotacją to założenie instalacji m.in. elektrycznych, technicznych, oświetleniowej, ogrzewania podłogowego i wodnej. Termin wykonania zadania to połowa października br.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress