Podpisanie umowy na kolejną inwestycję drogową Powiatu Grajewskiego

0

Mieszkańcy powiatu grajewskiego, korzystający z drogi powiatowej nr 1794B, będą zadowoleni słysząc, iż podjęto pierwsze kroki w celu jej przebudowy. Dzięki temu poprawi się jakość i komfort jazdy, jak też jej bezpieczeństwo.

Dzisiaj (27.07.2023 r.) w Starostwie Powiatowym w Grajewie podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zadania pn. „Przebudowa z rozbudową DP 1794B na odc. Bełda-Stoczek-Kozłówka-Ciszewo-Kuligi”. Jan Julian Połonowicz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie, reprezentując Powiat, podpisał umowę z wykonawcą Marcinem Sieńkowskim, właścicielem firmy DROGOSFERA z Suwałk. Przy podpisaniu umowy obecni byli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld i Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Małgorzata Cybula.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem stosowanych decyzji zezwalających na realizację robót budowlanych dla wyżej wspomnianej inwestycji na długości około 9950 m z podziałem na trzy etapy:

  • I etap – Bełda – Stoczek w km 0+030 ÷ 2+630 o dł. ok. 2600 m,
  • II etap – Stoczek – Kozłówka w km 2+630 ÷ 6+660 o dł. ok. 4030 m,
  • III etap – Kozłówka – Ciszewo – Kuligi w km 6+660 ÷ 9+980 o dł. ok. 3320 m.

W ramach umowy wykonane będą m.in.: mapy do celów projektowych, mapy zawierające projekty podziału nieruchomości, projekty: zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany, czy też techniczny, decyzje: środowiskową, wodnoprawna, zezwalająca na realizację inwestycji drogowej, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót kosztorysy inwestorskie i inne.

Kwota za jaką wykonawca opracuje dokumentację wynosi 345 630,00 zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x