Podpisanie umowy o realizacji projektu budowy Transgranicznych Centrów Dialogu Kultur

1

Stało się! Burmistrz Szczuczyna 03.01.2018 podpisał umowę o realizacji projektu budowy Transgranicznych Centrów Dialogu Kultur. Poniżej wpis włodarza z profilu na facebook’u.

„Co za dzień!
Szczerze mówiąc to czekałem na ten moment prawie siedem lat. Od samego początku pełnienia funkcji burmistrza nasz Stadion i teren wokół niego nie dawały mi spokoju. Najpierw nie było jak, później nie było skąd… Próba zdobycia środków na remont z 2013 roku okazała się nieudaną. Zawsze było coś pilniejszego… Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o programie Polska – Białoruś – Ukraina wiedziałem, że to jest to!
Już wiecie, że się udało. Już wiecie, że razem z naszymi partnerami rozpoczniemy realizację jednego z najtrudniejszych zadań w historii naszych miast i Urzędów. Po pozytywnym listopadowym szaleństwie wywołanym informacją o zakwalifikowaniu się naszego wniosku, grudzień upłynął nam na bardzo szczegółowych ustaleniach z Sekretariatem Technicznym Programu. Zakończyliśmy je tuż przed końcem roku, a dzisiaj tj. 3 stycznia 2018 roku, jako partner wiodący podpisałem w obecności Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju p. Adama Hamryszczaka umowę o realizacji projektu budowy Transgranicznych Centrów Dialogu Kultur. Teraz nasi partnerzy dokonają u siebie stosownych zgłoszeń. My za chwilę uzyskamy ostatnie brakujące zezwolenia i ruszamy! Chciałbym, aby wykonawca, którego wyłoniony w postępowaniu przetargowym rozpoczął prace już wiosną tego roku.
Trzymajcie kciuki!
Chciałbym podziękować obecnym ze mną współpracownikom, ale również tym którzy pozostali w Urzędzie. Bez zespołu, który współtworzył nie byłyby możliwe działania takie jak to.
Serdecznie dziękuję również za merytoryczne wsparcie panom Marszałkom Jerzy Leszczyński, Stefan Krajewski oraz ich współpracownikom.
Gratulacje należą się również dwóm samorządowców, którzy razem ze mną podpisali dzisiaj umowy: burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz burmistrza Drohiczyna. Gratuluję serdecznie, życzę powodzenia!
#polecszczuczyn”

 

Artur Kuczyński

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress