Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

0

W dniu 25 lutego 2019 roku  w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rajgrodzie z udziałem Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego, władz samorządowych powiatu grajewskiego i gmin, dyrektorów szkół oraz nauczycieli wychowania fizycznego dokonano podsumowania powiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018.

Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w 3 kategoriach wiekowych wszystkie szkoły uhonorowano pucharami i okolicznościowymi dyplomami. Za udział w zawodach wszystkie szkoły otrzymały dyplomy. Nagrody wręczył Starosta Powiatu Grajewskiego Pan Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pan Tomasz Cebeliński.

Podczas uroczystości uhonorowano także kadrę nauczycieli wychowania fizycznego szkół, które w ostatecznej klasyfikacji punktowej zajęły I miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych i przyczynili się do ogromnych sukcesów tych szkół. Bardzo dobre wyniki nie byłyby możliwe gdyby nie ich pełna zaangażowania i poświecenia praca.

Na zakończenie uroczystego podsumowania Poseł na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego podziękował władzom powiatu za pomoc i stwarzanie warunków dla popularyzacji sportu szkolnego, dyrektorom szkół za udzielone wsparcie przy organizacji imprez sportowych, nauczycielom i uczniom – za aktywny udział w rywalizacji w ramach współzawodnictwa sportowego szkół powiatu grajewskiego oraz za stwarzanie pięknych, pełnych emocji widowisk sportowych i dobrą współpracę. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz pogratulował, życząc im kolejnych sukcesów w dalszej pracy, jak również w życiu osobistym oraz satysfakcji i zadowolenia z podejmowanych działań.

Wyrazy szacunku i podziękowania Pani Reginie Sulewskiej, która pełniła przez dwie kadencje funkcję Przewodniczącej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego przekazali Poseł, Starosta a także wszyscy uczestnicy gromkimi brawami za ogrom serca włożonego w pracę dla Związku.

Zwycięzcom za wysokie wyniki także pogratulowali i podziękowali Starosta Powiatu Grajewskiego Pan Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pan Tomasz Cebeliński.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress