Podziękowania dla pani Sandry Wnuszyńskiej

0

W dniu dzisiejszym odbyła się LXIII sesja Rady Powiatu Grajewskiego, na początku której złożono podziękowania Pani Sandrze Wnuszyńskiej, mieszkance powiatu grajewskiego.

Pani Sandra wykazała się wzorową postawą obywatelską w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia dziecka. W czerwcu br. wracając z pracy, zauważyła przy DK 65 dziecko jadące hulajnogą. Ponieważ droga ta charakteryzuje się dużym nasileniem ruchu, Pani Sandra zareagowała bez namysłu. Zajęła się dzieckiem i odwiozła je na Komendę Powiatową Policji w Grajewie, gdzie jak się okazało wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu dziecka. Funkcjonariusze Policji skontaktowali się z rodzicami, którzy dzięki odpowiedzialnej postawie Pani Sandry, odetchnęli z ulgą.

W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego podziękowania złożyli Starosta Grajewski Waldemar Remfeld i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki. Do Podziękowań dołączył się także Komendant Powiatowy Policji w Grajewie mł. insp. Adam Brodowski.

Panowie pogratulowali Pani Sandrze wzorowej postawy, podziękowali za okazaną, bezinteresowną pomoc oraz życzyli satysfakcji i dumy z pomocy, która spotyka się z uznaniem wśród społeczności. Mamy nadzieję, że Pani Sandra będzie wzorem do naśladowania dla wszystkich, którzy znajdą się w podobnej sytuacji.

Dziękujemy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x