Podziękowania za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora ZSS w Grajewie panu Jarosławowi Konopce

0

W trakcie dzisiejszej LXIII sesji Rady Powiatu Grajewskiego nie brakowało chwil wzruszeń. Pan Jarosław Konopka, po wieloletnim pełnieniu funkcji Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie, ustępuje z wymienionej funkcji. Pan Jarosław nie rozstaje się jednak ze szkołą, nadal będzie czynnie uczestniczyć w życiu społeczności ZSS w Grajewie.

Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, Tomasz Cebeliński Wicestarosta Grajewski oraz Grzegorz Gardocki Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego, w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego złożyli na ręce Pana Jarosława dyplom, szklane trofeum oraz drobny upominek, dołączając słowa uznania za owocną współpracę, za osiągnięte sukcesy, które przełożyły się na sukces szkoły i Powiatu Grajewskiego oraz za trudną i pełną poświęcenia pracę na rzecz całej społeczności szkolnej. Złożyli także najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz dalszych sukcesów osobistych i zawodowych.

Pan Jarosław Konopka również podziękował wszystkim zebranym za udzielane przez lata wsparcie i przychylność w wielu trudnych sprawach, za udaną współpracę oraz za czynny udziału w „życiu” szkoły i jej podopiecznych.

Dziękujemy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x