Pogrzeb śp. ks. Lucjana Świderskiego

0
Zawiadomienie o śmierci Kapłana Diecezji Łowickiej Księdza Kanonika Lucjana Świderskiego
Śp. Ksiądz Kanonik Lucjan Świderski odszedł do Pana w dniu 1 września 2015 r. w wieku 83 lat, w kapłaństwie 54 lata emerytowany kapłan Diecezji Łowickiej zamieszkały w Szczuczynie, Honorowy Obywatel Gminy Szczuczyn.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
We wtorek 1 września br. od godz. 18.00 do godz. 22.00 trumna z ciałem Śp. Księdza Kanonika Lucjana Świderskiego będzie wystawiona w Kaplicy Domu Pogrzebowego „Biravit” przy ul. Łomżyńskiej 25 w Szczuczynie, natomiast w środę 2 września br. od godz. 16.00 do godz. 22.00.
Uroczystości pogrzebowe pod przewodnictwem Biskupa Łowickiego Andrzeja Dzuby odbędą się w czwartek 3 września br. roku o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Imienia NMP w Szczuczynie.
Ciało Śp. Księdza Kanonika Lucjana Świderskiego spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.
Śp. Księdza Kanonika Lucjana Świderskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji.
„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”
Łomża, dnia 1 września 2015 r.
Ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii
Źródło: http://diecezja.lomza.pl
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress