Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

0

W środę 26 października 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie pod przewodnictwem starosty grajewskiego Pana Zygmunta Kruszyńskiego, odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
W trakcie posiedzenia komisji analizowano zagrożenia wynikające z niesprzyjających warunków atmosferycznych w okresie zimowym oraz podejmowanie działań profilaktycznych . Wiodącym tematem była kwestia związana z możliwościami udzielania pomocy i wsparcia osobom potrzebującym. W temacie wypowiadali się kierownicy gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej. W części poświęconej realizacji postulatów zgłoszonych podczas debaty społecznej nt. bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu i funkcjonowania „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”, sprawozdanie złożył Komendant KPP w Grajewie mł. insp. Wiesław Mursztyn.
Komisja pozytywnie oceniła stan bezpieczeństwa na terenie powiatu grajewskiego, podkreślając również istotę wzajemnej bardzo dobrej współpracy służb, inspekcji i straży z samorządami terytorialnymi oraz podejmowania wspólnych przedsięwzięć funkcjonariuszy policji z ośrodkami pomocy społecznej.
Dobra współpraca i szybka interwencja służb zapobiegły w okresie ostatniej zimy przypadkom zgonów na skutek wyziębienia organizmu.
Na zakończenie podziękowania wszystkim dyrektorom oraz komendantom jednostek za wyjątkową owocną współpracę złożył Starosta Grajewski Pan Zygmunt Kruszyński.

starostwograjewo.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress