Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

0

W dniu 25 marca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym udział wzięli: Starosta Grajewski – Waldemar Remfeld, Wicestarosta – Tomasz Cebeliński, Powiatowy Inspektor Sanitarny – Jerzy Nikliński, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie – mł. insp. Łukasz Głowacki oraz Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Grajewie – Antoni Milewski.

Tematem spotkania była ocena dotychczas podjętych czynności oraz wyznaczenie kierunku dalszych działań starostwa oraz jednostek podległych i współpracujących w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19.

Omówiono między innymi przygotowania miejsc wskazanych przez Wojewodę do przeprowadzania kwarantanny, zabezpieczeniu służb medycznych w środki ochrony osobistej oraz wzmożonej pracy policji na terenie powiatu grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress