Posiedzenie Rady Społecznej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szczuczynie

0

W dniu 3 października 2016r w Gabinecie dyrektora ZOL odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szczuczynie. Spotkanie przeprowadził przewodniczący Rady Społecznej Pan Zygmunt Kruszyński – Starosta Grajewski.
Rada Społeczna Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szczuczynie pozytywnie zaopiniowała plan finansowy. W czasie spotkania poruszane były bieżące sprawy z działalności ZOL. Dyrektor Pani Elżbieta Niklińska udzielała odpowiedzi na zadane pytania i uwagi członków Rady Społecznej. Na zakończenie posiedzenia serdecznie podziękowała za wsparcie finansowe ze strony samorządu. Podziękowania skierowała również do Radnego Powiatu Grajewskiego Pana Janusza Marcinkiewicza za pomoc w pozyskaniu sprzętu od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki któremu, poprawiły się warunki hospitalizacji. Serdeczne podziękowania otrzymał również Burmistrz Miasta Szczuczyn Pan Artur Kuczyński za przekazane środki na modernizację pomieszczeń księgowości w części administracyjnej budynku ZOL, w kwocie 31 500,00 zł.

Porządek posiedzenia:
1.Zatwierdzenie porządku posiedzenia.
2.Aktualna sytuacja finansowa ZOL w Szczuczynie – stan na 31.08.2016r.
3.Przyjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania korekty Planu Finansowego ZOL w Szczuczynie na 2016r.
4.Sprawy różne

14581359_1256359807728860_2576505386963895184_n

https://www.facebook.com/PowiatGrajewski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress